Bezpłatny komunikator WowApp z możliwością zarabiania

Witam po dłuższej przerwie niepisania 🙂 Dziś na tapetę chciałbym wrzucić bezpłatny komunikator WowApp, który nie tylko daje narzędzia ale także możliwość generowania prowizji za korzystanie z niego.
O co chodzi z tą aplikacją? Przeczytaj ten wpis do końca…

Na pewno słyszałeś o takich komunikatorach jak Skype, Facebook, Viber itp. ale czy dostałeś od nich prowizje?

WowApp to aplikacja z której możemy dzwonić, pisać i komunikować się, jedyną różnicą pomiędzy tymi wszystkimi komunikatorami jest taka, że ta aplikacja jako jedyna daje możliwość zarabiania za to, że z niej tylko korzystasz. Wszystko to dzięki umiejętnie umieszczonej reklamie banerowej, która nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu i komunikowaniu się, a jeśli przeszkadza zawsze można ją wyłączyć… tylko po co 🙂

bezpłatny komunikator wowapp

Zalety które posiada bezpłatny komunikator WowApp:

  • Jest całkowicie bezpłatny. Korzystasz z aplikacji bez ograniczeń wykonując darmowe połączenia do innych użytkowników.
  • Zarabiasz: Jesteś wynagradzany za to, że korzystasz z WowApp. Wykorzystaj żetony WowCoins, aby wesprzeć jakiś szczytny cel lub wypłacić gotówkę.
  • Wysoka jakość połączeń: rozmawiaj i wymieniaj się plikami w trakcie indywidualnych lub grupowych dyskusji na komórce lub komputerze.
  • Dokładna synchronizacja: jesteś w kontakcie w pełnej synchronizacji pomiędzy Twoimi urządzeniami przenośnymi i stacjonarnymi.
  • Duży wybór emotikonów: korzystaj z obszernej palety nalepek i emotikonów, aby lepiej wyrazić swoje emocje.
  • Tryb prywatny: Włącz tryb prywatny i dziel się informacjami, plikami oraz filmami wideo całkowicie bezpiecznie, bez pozostawiania śladu na naszych serwerach.

Ile daje zarobić bezpłatny komunikator WowApp?

Za użytkowanie w pojedynkę majątku nie zarobimy, ale polecając aplikację znajomym czy rodzinie zawsze parę złotych wpadnie za co inne komunikatory nie zapłacą Ci złamanego grosza 🙂 Mało tego wynagrodzenie otrzymasz także do 8 poziomu od osób, pośrednio polecone przez osoby które Ty zaprosiłeś do aplikacji. Zobacz jak to wygląda na przykładzie tabeli prowizji:

Prowizje z reklam:prowizje wowapp
Własne prowizje – 20%
1 poziom – 25%
2 poziom – 12,5%
3 poziom – 6,25%
4 poziom – 3.125%
5 poziom – 1,56%
6 poziom – 0,78%
7 poziom – 0,39%
8 poziom – 0,19%

Wynagradzani jesteśmy w jednostkach wowcoins. 100 wowcoins = 1$
Może te zyski nie są powalające na ten moment, ale trzeba zauważyć jedną rzecz, że w momencie przybywania coraz większej ilości użytkowników (a jest ich około pół miliona w momencie pisania tego artykułu) reklamodawcy czy firmy będą się zgłaszać żeby wrzucić na aplikację reklamę w postaci banera, co przekładać się będzie na coraz większe prowizje dla użytkowników tej bezpłatnej aplikacji WowApp.

Aplikacja działa na razie na Androidzie natomiast nie ma jej na razie na Windows Phone niestety i dostępna jest na razie w języku angielskim, a w przyszłości także w języku polskim. Naliczanie prowizji na dzień dzisiejszy działa na razie tylko na urządzeniach mobilnych, ale wkrótce także na komputerach stacjonarnych.

Aby zarejestrować się do aplikacji WowApp przygotowałem mały poradnik, który pomoże Ci w rejestrcji możesz pobrać go TUTAJ, lub zarejestrować się z tej STRONY, którą także i Ty otrzymasz po rejestracji do aplikacji WowApp.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
Efekty współpracy z Projektem Druga Wypłata

Efekty współpracy z Projektem Druga Wypłata Witaj :) w dzisiejszym wpisie chcę Ci pokazać jakie efekty współpracy z Projektem Druga Wypłata...