Cała prawda o Projekcie Druga Wypłata


Co pokazują statystyki?

Jak pokazują statystyki wg. plannera słów kluczowych, fraza „zarabianie w internecie” w samym miesiącu styczniu 2015 wpisana do wyszukiwarki została ponad 120 tyś. razy. Tyle razy internauci wyszukiwali tej frazy, aby poznać sposób zarabiania w internecie. Jak myślisz dużo czy mało? Ja myślę, że to bardzo dużo i z każdym rokiem pewnie będzie wzrastać. Pytanie jakie każdy wyszukujący zadaje to jak zarobić w tym internecie? 

druga wyplata

Jeśli próbowałeś już swoich sił w biznesie internetowym i nie zarobiłeś, albo zarobiłeś niewiele to najwyższy czas to zmienić, bo bez skutecznego systemu i odpowiedniej wiedzy nie ruszysz z miejsca, a do tego będzie Ci potrzebne zaangażowanie i pomoc ludzi którzy pokażą Tobie co masz robić na początku. Nie myśl sobie, że w internecie jest łatwo. Ale może być łatwiej z pomocą systemu marketingowego, który przedstawię. 

 

Dlaczego Projekt Druga Wypłata?

Obiektywnie patrząc jest kilka systemów które, dają szanse na rozwój biznesu w internecie, ale nie dają gwarancji na to, że po miesiącu zarobisz pierwszą prowizję, jeśli jesteś nowicjuszem to musisz poświęcić przynajmniej kilka miesięcy. W Projekcie Druga Wypłata masz taką gwarancję, że po miesiącu otrzymasz pierwszą swoją prowizję w wysokości 500 zł. Wszystko to dzięki Wewnętrznemu Systemowi Finansowania Kosztów (WSFK). Jednym z najczęściej pojawiających się pytań przy dołączaniu do biznesów w internecie jest to nurtujące pytanie „czy nie stracę zainwestowanych pieniędzy?” Druga Wypłata znalazła na to świetny sposób żeby osoba po dołączeniu do projektu już w pierwszym miesiącu mogła zobaczyć korzyści płynące ze współpracy. 

maxresdefault 

Następną zaletą jest to, że otrzymujemy dostęp do panelu z darmową wiedzą, za którą niektórzy muszą płacić duże pieniądze żeby z niej skorzystać. Panel aktualizowany jest na bieżąco z nowościami, szkoleniami a także ze sposobami promocji, których jest aż 14 i ciągle trwają prace nad następnymi.
Ogrom pracy jaki twórcy projektu włożyli jest niesamowity, pomyślano także o osobach, które nie mają zielonego pojęcia o marketingu internetowym, a które chcą się nauczyć zarabiać przez internet. Rekordzistką jeśli chodzi o wiek jest pani Krystyna która ma 77 lat 🙂 Więc nie ma rzeczy niemożliwych.
Nie sposób jest wspomnieć o tym, że po dołączeniu do projektu każdej nowej osobie zostaje przydzielony opiekun, który pomaga w sprawach technicznych, organizacyjnych  i szkoleniowych.


Co daje Ci Projekt Druga Wypłata? – podsumowanie

 • zwrot wkładu już w pierwszym miesiącu dołączenia do projektu z nadwyżką (czego nie ma żaden projekt)
 • otrzymujesz swoją stronę sprzedażową i możliwość robienia własnych 
 • opiekuna, który czuwa nad twoimi postępami i pomaga Ci w pierwszych krokach
 • dostęp do panelu szkoleniowego i technicznego, gdzie wszystko wytłumaczone jest klik po kliku, na filmach wideo
 • 14 sposobów promocji twojego tunelu sprzedażowego – w przygotowaniu są następne sposoby
 • oraz zespół ludzi na których możesz w każdej chwili liczyć życzliwych i ciepłych, którym zależy aby każdy kto dołączy do zespołu czuł się dobrze w społeczności DW 🙂

Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu solidnego biznesu przez internet i stałego dochodu to jest to na dzień dzisiejszy moim zdaniem najlepszy projekt który powstał w internecie. Ale znając twórców projektu zawsze zrobią coś co zaskoczy nie jednego w społeczności DW. Więc dołącz już teraz do społeczności Drugiej Wypłaty wyznacz swój cel i zacznij realizować, pomyśl w którym miejscu możesz być za pół rok czy za rok, jak mogą się zmienić twoje finanse relacje z ludźmi i praca z której z większość nie jest zadowolona.

  

 

 

2 przemyślenia nt. „Cała prawda o Projekcie Druga Wypłata

 • Dokładnie Sylwku, zgadzam się z Tobą w 100%. Jest to najlepszy program z jakim spotkałam się do tej pory. A próbowałam zarabiać już w kilku programach. I co z tego że otrzymałam materiały? Nie wiedziałam co z nimi zrobić jak wszystko ustawić, a to dlatego że byłam „zielona ” w sprawach technicznych. Z DW jest zupełnie inaczej, oprócz szczegółowych instrukcji video jest osobiste wsparcie nie tylko opiekunów ale także innych partnerów DW. Choćby Twoja Pomoc dla mnie w sprawach technicznych. Dzięki 🙂
  Aneta ostatnio opublikował…Kalkulator Traffic MonsoonMy Profile

  • Dzięki Aneta za komentarz i tak wiele ciepłych słów, myślę że w dzisiejszych czasach słowo „pomoc” nabiera szczególnego znaczenia z rzeczywistością jaką spotykamy się na co dzień. Dobrze, że są ludzie którzy potrafią stworzyć coś wyjątkowego, coś co łączy ludzi nie tylko z chęci zysku, ale dobrych relacji, dobrego nastawienia do życia i podążaniu w tym samym kierunku. Zawsze jak czegoś nie wiesz to możesz na mnie liczyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
Jak dołączyłem do Projektu Druga Wypłata?

Jak dołączyłem do Projektu Druga Wypłata?Moja historia z zarabianiem w internecie zanim poznałem Projekt Druga Wypłata zaczęła się jakieś 2...