FutureNet portal społecznościowy z dużymi możliwościami

FutureNet portal społecznościowy, trochę historii

Zapewne większość z nas ma Facebooka, ale czy on daje nam wykorzystać pełne możliwości jak FutureNet portal społecznościowy? Postaram Ci to wyjaśnić i przybliżyć działanie całego systemu opartego na tych social media.

Przede wszystkim FutureNet to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, którą można odwiedzić w każdym momencie po uprzednim zapowiedzeniu wizyty. Nie jest to anonimowa firma która ukrywa się tylko pod adresem email, ale fizyczna działalność, którą można „dotknąć i sprawdzić”.

Zarys FutureNet powstał w roku 2012 kiedy to z planów weszło do sieci i zaczęła się prawdziwa rewolucja w social media. Już do końca roku 2015 było w FutureNet ponad 200 tysięcy użytkowników z całego świata, tak z całego świata… tak więc to dopiero można powiedzieć początek tego co będzie się działo w tym roku kiedy do FutureNet zostanie wprowadzony drugi system typu revshare.

Na czym tak naprawdę zarabiamy w FutureNet?

Przede wszystkim na aktywności, takiej jak na Facebooku. Czyli udostępniamy posty, lajkujemy, czatujemy ze znajomymi, a także na matrycach dostępnych w systemie pierwszego planu wynagrodzeń. Poniżej na screenie przedstawione są wszystkie rodzaje premii dostępne dla pierwszego planu wynagrodzeń, szczegóły poszczególnych bonusów opisane są w biurze po rejestracji do FutureNet, gdzie możesz zarejestrować się TERAZ całkowicie bezpłatnie.

fnplanDrugi plan wynagrodzeń daje możliwości generowania dochodów z pakietów reklamowych (Ad Pack). Zobacz co stanie się jeżeli połączymy te 2 systemy, czyli FutureNet i FutureAdPro. Jak wiadomo mamy do czynienia z portalem społecznościowym, a więc reklamy wyświetlane będą podobnie jak na Facebooku z tym, że Facebook nie zapłaci Tobie ani grosza, a więc do dzieła.

Jak wygląda plan marketingowy FutureNet i FiutureAdPro

futurenet portal spolecznosciowy

FutureAdPro: jedna paczka reklamowa kosztuje 50$. Pracuje do momentu osiągnięcia 120% swojej wartości, czyli generuje zysk na poziomie 10$ z każdej paczki. Część z tego (czyli 2,5$) odkładana jest do pierwszego systemu na matrycę w FutureNet, wymuszając zakup coraz wyższych pakietów, co za tym idzie zarabiania coraz większych prowizji z pierwszego systemu jakim jest FutureNet.

FutureNet: W tym systemie który powstał jako pierwszy w 2014 roku zarabiamy także na osobach które dostajemy od osób z góry, czyli poleconych naszych sponsorów, którzy w wyniku wymuszonej, trójkowej matrycy trafili pod nas.

Jak to wygląda po połączeniu tych dwóch systemów?

Rejestrujesz się do FuturNet i wykupujesz pierwszą matrycę za 10$ tym samym rezerwujesz miejsce w strukturze. Następnie zapraszasz znajomych i mówisz im żeby zrobili to samo co Ty, czyli zajęli miejsce w Twojej strukturze. Rejestrując osoby do FutureNet, automatycznie są też rejestrowane w drugim systemie FutureAdPro.

Następnie zaczynasz oglądać reklamy w FutureAdPro i kupujesz paczki reklamowe o których wspomniałem powyżej, czyli 2,5$ jest przeznaczane z każdej paczki na matrycę w pierwszym systemie FutureNet, co za tym idzie zmuszani jesteśmy do zakupu coraz wyższej matrycy. Gdy Twoi znajomi robią to samo co Ty zaczyna się dziać coś w postaci śnieżnej kuli i otrzymujesz prowizję taką jak przedstawia poniższa tabelka:

plan prowizji FutureAdPro

Te 2,5$ które odkłada się nam z paczek finansowane jest automatycznie w matryce w pierwszym systemie FutureNet portal społecznościowy i tutaj, otrzymujemy także prowizje nie tylko ze swoich zaproszonych osób, ale ze wszystkich aktywnych osób, które tak samo jak Ty będą wchodzić na coraz wyższe matryce z zarobionych w FutureAdPro tych 2,5$ na paczce. Czy widzisz w tym mega potencjał? Bo ja tak. Poniżej układ matrycowy w pierwszym systemie FutureNet.

matryce

 

UWAGA BONUS!!!
Każdy kto zarejestruje się do FutureNet i opłaci pierwszą matrycę za 10$ otrzyma swoją stronę partnerską do promocji FutureNet portal społecznościowy. Rejestracji możesz dokonać poniżej klikając w banner.


1_pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
Program pocztowy na androida – Blue Mail

Program pocztowy na androida - Blue MailPoszukując programu pocztowego na androida natknąłem się na bardzo ciekawą aplikacje - Blue Mail....