Jak wyleczyłem zakażenie układu moczowego u dziecka?

Jak wyleczyłem zakażenie układu moczowego u dziecka?

zakażenie układu moczowegoJeśli Twoje dziecko ma zakażenie układu moczowego czyli ma parcie na pęcherz, ma zabarwiony mocz na różowo i odczuwa pieczenie przy oddawaniu moczu to możemy wyleczyć taką dolegliwość sami domowym i sprawdzonym przeze mnie sposobem. Oczywiście wcześniej trzeba skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć chorobę nerek. Znając życie lekarz przepisze nam antybiotyk i powie żeby dziecku podać. 

W moim przypadku było podobnie, kilka razy podany był antybiotyk, ale przynosił poprawę tylko w trakcie zażywania, a po dwóch tygodniach kiedy robiliśmy badania znów były liczne bakterie i białko w moczu, następna wizyta u lekarza nefrologa i znów antybiotyk. Zacząłem szukać informacji na ten temat w sieci no i zaczęliśmy eksperymentować. Następnego antybiotyku już dziecku nie podałem, natomiast zrobiłem mieszankę ziołową, która okazała się zaskakująco skuteczna i pozwoliła powoli wyleczyć zakażenie układu moczowego. Oczywiście nie nastąpiło to z dnia na dzień bo leczenie trwało ponad 3 miesiące, ale już po kilku dniach syn odczuł znaczą poprawę i ulgę w oddawaniu moczu. 

Zatem jak wyleczyć zakażenie układu moczowego mieszanką ziołową? 

Do takiej mieszanki ziołowej potrzebne są następujące zioła:
– kwiat wrzosu 
– ziele mącznicy lekarskiej
– liść melisy
– ziele fiołka trójbarwnego 
– znamię kukurydzy

Do mieszanki należy wsypać 3 łyżki stołowe kwiatu wrzosu i po 1 łyżce ziela mącznicy lekarskiej, liścia melisy, ziela fiołka trójbarwnego i znamienia kukurydzy (dla płci męskiej), a kwiat jasnoty białej (dla płci żeńskiej. Wsypujemy wszystko najlepiej do litrowego termosu i zalewamy wrzątkiem, zakręcamy i odstawiamy do zaparzenia. Pijemy 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem lub 40 minut po posiłku, jeżeli podajemy dziecku to dajemy pół szklanki naparu 3 razy dziennie, a osobie dorosłej całą. Przez 6 tygodni stosujemy napar i robimy 3 tygodnie przerwy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o efektach oczyszczania układu moczowego zajrzyj na Portal Biosłone gdzie dowiesz się o profilaktyce zdrowotnej i wielu innym informacjom na tematy prozdrowotne. 

 

 

 

7 przemyśleń nt. „Jak wyleczyłem zakażenie układu moczowego u dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
FutureNet portal społecznościowy z dużymi możliwościami

FutureNet portal społecznościowy, trochę historiiZapewne większość z nas ma Facebooka, ale czy on daje nam wykorzystać pełne możliwości jak FutureNet...