Jak zdobyć darmowe bitcoiny – polecane serwisy

jak zdobyć darmowe bitcoiny

Jak zdobyć darmowe bitcoiny w bardzo prosty sposób dzięki serwisom dostępnym na internetowym rynku, a jest ich kilkadziesiąt. Dzisiaj przedstawię te, które są najbardziej godne uwagi. Jak wiadomo mniejszą częścią bitcoina jest ułamkowa część zwana satoshi.

 Jak zdobyć darmowe bitcoiny – od czego zacząć?

Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić żeby zdobywać darmowe bitcoiny to musimy założyć portfel na przykład  w serwisie blockchain link do portfela masz tutaj: https://blockchain.info/pl/wallet/new  
Po założeniu portfela dostaniemy swój unikalny adres portfela ( przykład takiego adresu w moim przypadku to 1MY781ZLCqK3Es4bcQtoR5kF9BLyKB3o5b ) na który będziemy otrzymywać nasze satoshi. Teraz musimy wyszukać serwisów które płacą nam za odwiedzanie i aktywność na tych serwisach, przeszukując internet natrafiłem na kilka godnych polecenia serwisów do zdobywania bitcoinów, żeby Tobie ułatwić zadanie. Oczywiście po rejestracji w tych serwisach trzeba być aktywny co pewien okres czasu ( 5, 10, 15, 20 lub 60 minut ) aby zostały nam naliczone satoshi czyli te części ułamkowe naszego bitcoina.

Jak zdobyć darmowe bitcoiny za pomocą wybranych serwisów?

Kiedy mamy założony własny portfel na który będą przelewane satoshi czyli ułamkowe części bitcoina możemy zacząć pozyskiwać satoshi. Gdzie można je pozyskać zaraz podam Ci kilka serwisów godnych polecenia, które są wypłacalne i godne zaufania. Od razu mówię, że szybko dużych sum się nie dorobimy, ale spędzając czas i tak przy komputerze np. przeglądając Facebooka możemy uruchomić te serwisy w tle i robić dalej swoje rzeczy do momentu zakończenia czasu serwisu.

Oto lista polecanych serwisów do zbierania darmowych bitcoinów:


bitcoin1
Pierwszym godnym polecenia serwisem jest Bonusbitcoin.co tutaj można dostać do 5000 tyś. satoshi co 15 minut jednak nigdy tyle nie ma, ale dodatkowo jest dodawany bonus do wypracowanego zysku w danym dniu w wysokości 5%. Naliczanie co 15 minut. Rejestracja jest banalnie prosta wystarczy wpisać swój adres email, a przy wypłacie satoshi podajemy numer konta założonego w portfelu i potwierdzany hasłem i to wszystko. Czas realizacji  wypłat to około 24h, ale przeważnie jest to dużo wcześniej 🙂 Za polecenie otrzymujemy 50% prowizji. Na poniższym wideo kilka wskazówek do Bonus Bitcoin.

 


bitcoin2Następnym serwisem na którym można zyskać darmowe bitcoiny jest Freebitco.in tutaj klikamy co 60 minut, a program partnerski daje 50% zysków z partnera poleconego. Co ciekawe jest w tym serwisie to że losuje ilość satoshi w zależności od poziomu, czym wyższy poziom tym więcej satoshi. Przy rejestracji podajemy adres email i swój bitcoinowy adres który otrzymaliśmy przy rejestracji portfele wcześniej.

Kolejny serwis tbitcoin3akefreebitcoin.com gdzie klikamy w kod capchta co 5 minut, dodatkowo otrzymujemy dodatkowe bonusy w postaci np. skrócenia czasu oczekiwania czy też zwiększenie ilości bonusu, czasami jest tego dość spora ilość. Zaletą jest szybkie zbieranie, minimum do wypłaty to 20.000 tyś. satoshi. Rejestracja jak w przypadku Freebitco.in, zysk z polecenia to 25%.

 

bitcoin4Następny podobny serwis to easybitcoinfaucet.com z tym że mamy tu odświeżania co 10 minut, tak jak w powyższym logujemy się adresem mailowym, przy wypłacie podajemy adres naszego portfela, minimum do wypłaty także 20.000 tyś. satoshi. Szybkość zbierania satoshi porównywalna z takefreebitcoin. Polecając serwis zyskujemy 25% od wypracowanych zysków z poleconego.

Kolejny bitcoin5kran claimbtc.com  naliczany co 20 minut, posiada funkcje z serwisów powyżej, bonusy skracanie czasu oczekiwania, naliczanie od 120 – 320 satoshi co 20 minut. Być może wydaje, że jest to mozolne zbieranie drobnych bitcoinów, ale w połączeniu z kilkoma serwisami naprawdę możemy ten proces bardziej przyspieszyć nawet polecając to kilku osobom. Prowizja za polecanie w tym serwisie to 25% zysku z poleconego.

bitcoin6Dailyfreebits.com to jedna z mniej dających zarobić satoshi, ale to też ma związek z okresem w którym użytkujemy serwis i uzależnione jest to od ilości reklamodawców, którzy umieszczają reklamy na tejże stronie, tutaj musimy wpisać numer swojego portfela i klikamy claim, następnie przepisujemy kod z obrazka, program partnerski uwzględnia 25% prowizji od poleconych.

bitcoin7

I w końcu rosyjskojęzyczny serwis Fasterclick.net, który płaci co 10 minut przy rejestracji podajemy swój numer portfela i adres email, satoshi jest naliczane w trakcie losowania i przy odrobinie szczęście możemy co 10 minut nieźle pomnożyć nasze konto w FasterClick. W zależności od ilości poleconych tutaj możemy otrzymać nawet do 75% od wygranych z poleconych, tak że jest to jest to jeden z lepiej płacących serwisów. Wypłacalność wszystkich serwisów prezentowanych w tym wpisie została sprawdzona przeze mnie i jak do tej pory nie było problemów z wypłacaniem.

Podsumowując, być może majątku na tym szybko nie zbijemy, ale korzystając z komputera kilka godzin dziennie spędzając na Facebooku czy robiąc inne rzeczy przy okazji możemy dorobić kilka dolarów właśnie na tych serwisach i wypłacić na swój portfel w postaci bitcoinów. W momencie pisania tego wpisu 1 BTC = 415$ czy warto? To pytanie zostawiam Tobie bo teraz już wiesz jak zdobyć darmowe bitcoiny i zainwestować np. w inny biznes w którym możesz pomnożyć swój kapitał jeszcze bardziej. O bitcoinach obszerniej zapraszam także to tej lektury, gdzie dowiesz się więcej na temat bicoinów.

Jeśli nie wiesz jak promować swoje strony, program partnerski lub inny biznes zapraszam do tego SERWISU, gdzie w prosty sposób możesz wypromować każdy biznes lub wygenerować sprzedaż swoich produktów.

 

 

 

 

 

2 przemyślenia nt. „Jak zdobyć darmowe bitcoiny – polecane serwisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
Jak wyleczyłem zakażenie układu moczowego u dziecka?

Jak wyleczyłem zakażenie układu moczowego u dziecka?Jeśli Twoje dziecko ma zakażenie układu moczowego czyli ma parcie na pęcherz, ma zabarwiony...