foto

Biogenica Poznań - Profesjonalne usuwanie znamion

Firma Biogenica Klinika Piękna to gabinety medycyny i dermatologii regeneracyjnej. Biogenica to miejsce przyjazne pacjentom, które łączy w sobie ofertę lekarza medycyny estetycznej, regeneracyjnej i kosmetologii. Główne zabiegi przeprowadzane w gabinetach to zabiegi z korekty nosa Firma specjalizuje się także w zabiegach laserowych wykorzystujących CO2, posiada najnowocześniejsze urządzenia niezbędne do ich poprawnego.

Zobacz więcej ...

foto

Rehabilitant z Poznania

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim stażem. W 2014 roku rozstrzygnął rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, aktualnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej najlepsze szkoły osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata szkoleń Piotr Czarnecki wykonał ponad 20 trzydniowych kursów z medycyny osteopatycznej. Osiągnął.

Zobacz więcej ...

foto

Klinika wyspecjalizowała się również w zabiegach

Firma Biogenica to klinika medycyny i dermatologii estetycznej. Biogenica to miejsce innowacyjne, które ma w sobie propozycję lekarza dermatologii estetycznej, regeneracyjnej i laseroteriapii. Podstawowe zabiegi wykonywane w klinice to zabiegi z wolumetrii twarzy Klinika wyspecjalizowała się również w zabiegach laseroteriapii, posiada atestowane.

Zobacz więcej ...