My24Hour testujemy kolejny nowy raveshare

my24hourMy24Hour Income – kolejny bardzo dobrze zapowiadający się raveshare, na razie w formie Prelunch. Dlaczego warto się przyjrzeć temu projektowi bliżej? Start projektu przewidziany na 14 sierpnia.

Przede wszystkim mamy do czynienia z bardzo transparentną osobą w tej branży, znanego admina jakim jest Drew Burton, znanego z takich projektów jak MPA, FortAdPays czy ClikDelivery. Tu można zobaczyć jego profil na Facebooku: Tu możesz zobaczyć profil. 

Pierwszy taki Raveshare z rozwiązaniem poleconych rejestrujących się z linku bez sponsora!!!
Nowy sposób zarabiania w My24Hour bez osób poleconych tzw. „referral commision pool” osoby dołączające bez sponsora, które zakupią adpacki, zostaną rozdzielone równo pomiędzy wszystkich aktywnych uczestników 🙂 tak że warto wrzucić jakiegoś grosza 🙂

Jak wygląda wynagrodzenie w My24Hour? 
Do dyspozycji mamy trzy rodzaje Adpacków: 


my24hour

– Dzienny procent naliczeń od 1,8% do 3,8%
– Kwalifikacja do podziału zysku 8 reklam dziennie
– Prowizje od poleconych 12% tylko bezpośredni poleceni ze zdeponowanych środków i 8% za zakupy z wypracowanych środków.

– Dostępne są póki co 4 procesory płatnicze: Payza, STP, PM, Payeer docelowo zaplanowany jest Bitcoin (informacja na razie niepotwierdzona)

my24hour1

– wypłaty 7 dni w tygodniu od 10$ – 1000$, a naliczenia odbywać się będą 8 razy na dobę, czyli co 3 godziny.

Jak wspominałem wcześniej start przewidziany na 14 sierpień, tak że warto zająć swoje miejsce już dziś 🙂 
ZarejestrujSie-s1-kasa3
UWAGA!!!
Jak wiadomo sukcesem w biznesie internetowym jest dywersyfikacja zarobionych pieniędzy w inne projeky ja osobiście tego się trzymam i każdemu z kim współpracuję polecam też obrać taką taktykę, aby rozwijać swój zasób finansów oraz zminimalizować stopień ryzyka, jako że takie się pojawia. 

UWAGA!!!
Inwestuj tyle ile możesz stracić, nie bierz nigdy kredytów, pożyczek itp, na rozwój biznesu w internecie chyba że masz dobry biznes plan na to jak to robić, ale jeśli jesteś początkującym nie polecam tego typu praktyki. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, albo masz pytania skontaktuj się ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Przeczytaj inne:
Cała prawda o Projekcie Druga Wypłata

Co pokazują statystyki?Jak pokazują statystyki wg. plannera słów kluczowych, fraza "zarabianie w internecie" w samym miesiącu styczniu 2015 wpisana do...